Zobacz

Zapraszamy do Siedliska

2011-12-21 21:14:14

Zapraszamy do spędzenia urlopu w Gospodarstwie Agroturystycznym Siedlisko!

więcej...

Księga gości

Wszystkich wpisów: 57[ Dodaj nowy wpis ]

Autor: kwatery4you Data: 2010-01-08 16:12:46
Obiekt POLECANY przez serwis kwatery4you Administrator Serwisu www.kwatery4you.pl swiss movement fake watches for sale

Autor: gosia Data: 2009-09-02 12:47:20
Bylismy w Chłopkowie dużą gromadą (18 osób - z dziećmi). Wspominamy ten czas jako cuuudowny! Podziwiamy też naszych gospodarzy za cierpliwość, jaką okazali naszym pociechom, które z uwielbieniem zamęczały ich swoimi osobami i skutecznie przeszkadzały w pracy! A jeśli chodzi o jedzenie, to dla nas było wystarczająco. Ale cóż, wszystkim nie dogodzi cheap harry winston replica watches uk...

Autor: Anna. O. Data: 2009-09-01 22:59:34
Byliśmy, 5 par, wszyscy z dziećmi. Gospodarze bardzo gościnni, warunki idealne na odpoczynek na łonie natury. Jedzenie pyszne. Dzieci wciąż wspominają i dopytują kiedy znowu pojedziemy do Chłopkowa, spędziły tam szczęśliwy, beztroski, długi weekend aaa fake hublot watches online. Notabene kilkoro dzieci z naszej gromadki spędziło większość czasu w oborze i chlewiku karmiąc zwierzęta, reszta dzieci wyjadła gospodyni maliny z ogródka :-) Pewnie kiedyś jeszcze tam pojedziemy - warto. Polecamy.

Autor: Kasia i Łukasz Data: 2009-08-30 22:56:57
Wprost wymarzone miejsce na wypoczynek dla ludzi zmęczonych i ciągle zapracowanych. Serdeczni, uczynni Gospodarze, piękna przyroda,cisza i spokój.Nam utkwiły w pamięci szczególnie dwie rzeczy-wspaniałe ciasto z gruszkami i koktajl malinowy przygotowany przez Panią Kosik oraz niesamowicie rozgwieżdżone niebo w piękną,sierpniową noc,jakiego trudno szukac w dużym mieście. Dziękujemy i chętnie do Państwa wrócimy uk replica watches in top quality.

Autor: Witek Data: 2009-08-18 12:23:55
Byliśmy gośćmi Państwa Kosików w sierpniu 2009. Siedlisko z jego otoczeniem i wspaniałą przyrodą jest warte polecenia na spędzenie przynajmniej kilu dni. Państwo Kosikowie to bardzo serdeczni, gościnni i pomocni gospodarze. Bardzo wygodne dla nas było to, że posiłki były podawane na ustaloną przez nas porę, Pani Kosik stara się serwować regionalne przysmaki, głównie z własnych wiejskich produktów – to rzadkość nawet na Roztoczu. Pozdrawiam

Autor: suomi Data: 2009-07-30 11:13:12
Pan wpisujący niżej swoją opinię raczej nie wie czym jest dobre jedzenie. Mój kolejny pobyt w Siedlisku był tak jak poprzednie fantastyczny. Nie mam pojecia czym jest nieświerzy chleb, skoro gospodyni piecze sama co 2-3 dni ( uczestniczyłam więc polecam każdemu spróbowanie własnoręcznego wyrabiania ciasta). Jedzenie jest rewelacyjne, wszystkie produkty pochodzą z gospodarstwa, dwa posiłki, pory ustalane z goścmi indywidualnie, co drugi dzień ciasto. Codziennie mleko, owoce, warzywa, wędliny... Można wymieniac bez końca. :) Gospodarze mili i baaaaardzo gościnni, niegdy nie miałam żadnych przykrych sytuacji, wręcz przeciwnie cheap fake watches with fashion - można liczyc na radę, pomoc w jakiejkolwiek postaci jak również na pogawędki wieczorami. Uważam, że cena za to co oferuje to miejsce, ten standard i ci ludzie jest o wiele za niska. :-) POLECAM WSZYSTKIM, którym marzy się odpoczynek w cichym i uroczym miejscu w na prawdę dobrej cenie. :)

Autor: Wczasowicz_2009 Data: 2009-07-25 22:38:23
Byłem i NIE polecam. Piękna przyroda i krajobrazy to nie zasługa Państwa Kosików, ale samego Pana Boga. Natomiast gościnność gospodarzy daje wiele do życzenia, w szczególności posiłki. Tak źle nigdy na wczasach nie jadłem. Trzeba było samemu się dokarmiać (stary chleb i kasza na przemian z ryżem - przez cały pobyt zero mięsa !!!). A do tego mam wrażenie, że Państwo Kosikowie to bardzo interesowni ludzi (w szczególności Pani) - zgodnie z zasadą NIC za DARMO. Przykro mi bardzo ale już do Państwa nie przyjedziemy. Mam nadzieję, że mój wpis da innym do myślenia. Pięknie zrobiona strona internetowa przez best uk sale replica watches gospodarzy może wprowadzać w błąd !!!

Autor: Wojciech Szydłowski Data: 2009-05-21 21:12:00
Dwukrotnie gościliśmy u Państwa Kosików. Niestety sądzę, że więcej tam nie zawitamy. Próba wynajęcia pokoju wczesną wiosną skończyła się odmową umotywowaną "nieopłacalnością ogrzewania pokoju dla 2 osób". Cieszę się, że interes kwitnie i można sobie pozwolić na wybrzydzanie, ale gdzieś w tym wszystkim chyba jednak zysk przesłonił gospodarzom bardziej perspektywiczne spojrzenie na gościa. Szkoda, bo obydwie wizyty wspominam bardzo dobrze, ale nie chcę tam wracać, gdyż wierzę, że są gdzie indziej ludzie mniej discounted fake cartier watches uk interesowni - będę zatem szukał dalej.

Autor: Wojtek Szydłowski Data: 2008-11-26 23:35:47
Drugi raz u Państwa Kosików i potwierdzenie poprzednich wrażeń: wspaniała gościnność i ogromna dbałość o to, aby goście czuli się dobrze - a wszystko z naturalna prostotą i szczerością. Szczerze dziękuję i gratuluję Państwu odwagi i przedsiębiorczości waterproof replica panerai watches online - życzę samych sukcesów, natomiast sobie życzę jeszcze wielu urlopów w Państwa Siedlisku. Dwoje ludzi bez łódki, licząc psa quality fake watches with swiss movements.

Autor: Małgorzata Data: 2008-09-30 16:09:38
Do Chłopkowa wpadamy już któryś raz rzędu- na wakacje i na weekendy. Namówiliśmy przyjaciół.To cudne miejsce. Kochani gospodarze i śliczna okolica. Jeszcze w tym roku musimy się wybrać buy 1:1 perfect replica breitling watches.


«poprzednie 1 2 3 4 5 6