Zobacz

Zapraszamy do Siedliska

2011-12-21 21:14:14

Zapraszamy do spędzenia urlopu w Gospodarstwie Agroturystycznym Siedlisko!

więcej...

O nas

widok_1_s.jpg

Chłopków to wieś typowo rolnicza. Nie ma w okolicy żadnych zakładów przemysłowych dlatego tutejsi ludzie w większości utrzymują się z pracy na roli. Wieś jest nie duża porozrzucana po okolicznych górkach. W naszej wsi nigdy nie było komasacji gruntów dlatego też wstęgi pól z wysokimi miedzami na których rosną krzewy i drzewa, tworzą niepowtarzalny krajobraz unikalny na skalę europejską. Piękne punkty widokowe, których w okolicy nie brakuje dodają temu miejscu pikanterii.

Nasza rodzina od pokoleń jest związana jest ze wsią. nasi przodkowie żyli tylko z pracy na roli, my postanowiliśmy wykorzystać potencjał tego miejsca i przybliżyć go turystom zamiłowanym w kulturze ludowej i tradycji. Jest dla nas wielką frajdą gościć coraz to nowych ciekawych ludzi którzy docenią walory takich miejsc jak Siedlisko i takiej pięknej krainy jak Roztocze.

Prowadzimy małe gospodarstwo rolne uprawiając zboża na paszę i hodując zwierzęta które prócz atrakcji dla gości są też źródłem pożywienia. uprawiamy warzywa wykorzystując je do przygotowania posiłków, a owoce z naszego sadu uzupełniają jadłospis.

Goście mogą sami zrywać owoce na własny użytek, uczestniczyć w pieczeniu chleba, robieniu masła, sera i przetworów. Bardzo mile widziane są rodziny z dziećmi (gospodarze mają dzieci), gdyż nasze gospodarstwo zapewnia bezpieczny kontakt z przyrodą, zwierzętami, Zapraszamy do spędzenia z nami tradycyjnych świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia Sylwestra a także urlopu, ferii, wakacji.

Dane GPS:
N 50 st 42 ' 50,4 "
E 22 st 49 ' 14,7 "

Gościu - zapraszamy na Roztocze
Przyjedź do nas - zobacz jakie jest urocze
Jak dotąd wszyscy twierdzą zgodnie,
ze najpiękniejsze jest Roztocze Zachodnie

Gdzie górki, dolinki, wąwozy i jary
Gdzie miedze długie kiej niegdyś "Borynowe"
Gdzie góra "Kamienna" i las stary
Gdzie dróżki kręte i sady owocowe

Zobaczysz - tu jest nieskazitelna przyroda
Na Roztoczu jest najbardziej słoneczna pogoda
Powietrze zdrowe, przemysłem nie skażone
Łąki kwieciste, soczyście zielone

Na łące wrzosem i ziołami pachnące siano
Ale jest szkopuł jeden tego miejsca
To kogut - piejący co rano

Kosik StanisławZapraszamy serdecznie!